پوکت Tours.com است بخشی از فعالیت شرکت تور

پوکت جهان کلاس مقصد تعطیلات است. Ac. ما روز غواصی Dombine & تورهای گردشی به جزایر جزایر & فی چیزی شگفت انگیز با خصوصی سرعت قایق سفر. سبک بوفه ناهار را زیر سایه جنگل باران برگزار می شود. پوکت Tours.com است تا شرکت تور از طریق دیدن مناظر اصلی و با کمک راهنمای انگلیسی زبان شما نیز کمی بیشتر از درک درستی از فرهنگ و تاریخ از پوکت به دست آورید.  هنگامی که ما دریافت رزرو و پرداخت ما به ارسال کوپن به در راننده مینی ون در زمان جمع آوری در هتل خود را ارائه. برای یک روز که... ماهی تغذیه در جزیره نوامبر تایلندی. 3.

با فصل دیگری از جمعه ها قضاوت در بهشت ایبیزا پشت سر، مارشال آماده ضربه را به بازگشت به انگلستان. این آخر هفته داغ، دریافت است داغ داغ! رادیو جزیره پوکت به شما خود را نشان دادن رادیو بارگیری جهانی گرم تا هر شنبه شب از نیمه شب، بسیار هیجان زده هستند. شما هر نقطه در جهان آزاد آنلاین و از طریق نرم افزار های موبایل ما می توانید در لحن. رقص آن زمان هیجان زده به طرفداران و ravers! Jules قاضى انگلستان تور تاریخ زیر بررسی کنید. Jules قاضى تورهای تور انگلستان Jules قاضى پادشاهی متحده بریتانیا 02 دسامبر کرم Minehead انگلستان 03 دسامبر ENVI Bathgate 10 دسامبر ساکورا خواندن پادشاهی متحده 16 دسامبر مرکزی ایستگاه ارائه Wrexham، پادشاهی متحده 06 Jan گالری @ MOS لندن انگلستان 07 Jan Trancecoda Coalville پادشاهی متحده 20 Jan ایبیزا افسانه Bognor Regis، پادشاهی متحده 28 Jan-The رنگین کمان اتاق سوانسی ، پادشاهی متحده ENVI کلوپ شبانه در Bathgate هیجان به میزبانی Jules قاضى در شنبه شب که آنها برنده خوش شانس یک دادن شانس برنده دیدار & گريت با مردی که خودش را دارد. علاوه بر این: با تعریف ورودی برای 4 نفر 1 بطری Absolut ودکا + جدول 2 نوشیدنی میکسر A برای شب در منطقه VIP ما رادیو جزیره پوکت چنان هیجان زده به این استعداد باور نکردنی و رادیو خود را هر هفته نشان می دهد از ویژگی هستند. ما شما پیشرفته ترین خط از دی جی بین المللی درجه اول در طول هفته مطرح کردن. لحن به امثال Armin van Buuren کارل کاکس و پل Oakenfold. نگاهی به ما انواع بسیار متنوعی از آوردن شما 24/7 موسیقی و سرگرمی در پوکت و جهان آنلاین رادیو نشان می دهد.

شده برای نسخه اصلی از جمله هر گونه تصاویر تکمیلی و یا ویدئو http://phuketfmradio.com/judge-jules-tours-the-uk/

Viking.anve – خانه به Swiftlets که لانه پرنده های معروف در فرهنگ های آسیایی برای خواص شفا و سلامت خود را. اینجا شما می توانید بیش از برخی از متنوع ترین صخره های مرجانی در جهان زندگی دریایی و تمام دونقطه رنگین کمان سر خوردن. علاوه بر مجوز انگلیسی زبان تایلندی راهنمای تور Early Bird فی نیز میزبان خارجی در هیئت مدیره را برای تفریح برای کمک به است روز. شنا از طریق 80 متر تونل طولانی مجهز به یک ژاکت زندگی و نور فلش به تالاب پنهان خیره کننده. مک: صفری. سفر برای دیدن همه چیز مربوط به خلیج سدیم چانگ ارائه می دهد; جیمز باند جزیره, جزیره هنگ Canoeing تاریخی از مردم محلی و سنتی توسط موزه گفت:... صبا + فیل نوردی + سفید آب قایق سواری تور در یک ماجراجویی در و اطراف چانگ Na قایق سواری در اردوگاه. 7-سریع و راحت, سفر کوتاه در دیدگاه های دیدنی از دریای آندامان با مکمل خوراکی و تنقلات قبل از ورود در کشتی ترمینال برای شروع ماجراجویی فی گرفتن لذت می برد شود می تواند. ما قایق منشور خصوصی مایا جزیره جزایر فی جزیره جیمز باند Phang خلیج آنگا و جزیره چیزی شده. این بسته مناسب برای که دوست دارم انجام غواصی و قایقرانی در همان روز با خصوصی سرعت قایق سفر آرامش بخش و انعطاف پذیر، به ویژه مناسب برای Chiles دوست داشتنی...