تامین رشد Outpaced است از سال 2010.

The.alace Dompound شامل محل اقامت شاه و چند ساختمان معبد مزین و نقاشی های دیواری گسترده از 1700s و گنجینه ملی تایلند – بودا زمرد. بانکوک هتل های بانکوک راهنمای بانکوک نقشه کخ Samui เกาะสมุย سوم بزرگترین جزیره تایلند پس از پوکت و چانگ کخ و یکی از محبوب ترین مقصد برای مسافران است. ما پشتیبانی از مرورگرهای زیر: ویندوز: اینترنت اکسپلورر، موزیلا مجمر ماهی در کروم. بیشتر بدانید. نگران نباشید--آدرس ایمیل خود را با ما در امان است. معمولا وجود دارد بسیاری از (ATM) را در سراسر کشور، با نمایش اختیاری زبان انگلیسی. یافتن هتل ایده آل خود را در TripAdvisor.com و سپس به دنبال "مشاورین" در لیست گزینه های قیمت گذاری. این ممکن است قطعی هم، پس لطفاً بعداً مجددا سعی کنید.

مطلوب است. توجه داشته باشیم که رشد تقاضا در ایالات متحده تامین رشد از سال 2010 outpaced است. در همین حال، هر چند شکاف رشد تقاضا و عرضه رشد همچنان محدود و اشغال رشد آهسته است، نرخ بالاتر درآمد در رانندگی نگه دارید در هر اتاق در دسترس (RevPAR) انتظار می رود. با توجه به لوله بلند هتل تحقیقات سفر اسمیت (خ) بخش تقاضا و عرضه رشد به برابر 1.6% در آمریکا در سال 2016 انتظار دارد. توسعه بین المللی: مهم hoteliers های رشد در خارج از کشور، به خصوص در بازارهای نوظهور و مناطق دور افتاده در اطراف شهرهای بزرگ در حال بررسی. با وجود نگرانی های اقتصاد کلان در اقتصادهای نوظهور چند hoteliers پیش رو با برنامه های توسعه در بازار با پتانسیل دراز مدت زیادی جعل هستند. تعداد hoteliers مبتنی بر بازار اشباع نشده در آسیا و اقیانوسیه، شرق میانه، برزیل، روسیه و آفریقا را هدف قرار. در آسیا، چین وعده های رشد سودآور با وجود رکود اقتصادی با بازديد انتظار می رود که افزایش قابل ملاحظه ای، حرکت های آینده.

Http://finance.yahoo.com/news/zacks-industry-outlook-highlights-hyatt-143002742.html شده برای نسخه اصلی از جمله هر گونه تصاویر تکمیلی و یا ویدئو

بیشتر عجیب و غریب و ترافیک رایگان راه به قصر می رسند با قایق است. تایلند کشور نسبتا امن و پایدار با مردم دوستانه است که لذت بردن از نگرش بی خیال نسبت به زندگی است. همه سایت ها می تواند Domfortably توسط Skytrain BBS یا CRT زیرزمینی رسیده است. به شرق خلیج Sapparot کشتی فرود که در آن واقع شده است، و کوک Salas خلیج است. شهر بانکوک در چین در یک ترقه شیر رژه های رقصنده موسیقی زنده و بارهای از اصطبل مواد غذایی قرار می دهد. در حالی که شما رفته بودند قیمت تغییر داد. پوکت با coves با شکوه و خلیج، پودری، نخل fringed سواحل سفید, درخشان دریا جزیره نقطه چین, مردم صمیمانه مهمان نواز، تسهیلات فوق العاده و غذاهای دریایی, لذت بخش به نوبه خود از قرن معماری چین پرتغالی نعمت است; ورزشی و اوقات فراغت فرصت های متعدد. نگران نباشید--آدرس ایمیل خود را با ما در امان است. هنگام استفاده از pagoda.com برای سفر بعدی خود را به تایلند رزرو معاملات شیرین هستند فقط با یک کلیک دور.   استراتژیک واقع در قلب جنوب شرق آسیا, این کشور گرمسیری با فراوانی از منابع طبیعی که در آن هر متر مربع ارزش کشف قطعا است ممتاز.