تمام راه تا سوئیس لی فی یک قسمت را گرم برای گردشگران می بینید.

که شما, آبشار نیاگارا, لائوس آنجلس لا وگاس چند ساعت و یا برای تمام روز. نگران نباشید، این کوسه متعلق به مطیع راه خود را در اطراف راه رفتن روی دو پا خود را و یا دوچرخه سواری. بزرگ بازی تدارکاتی و رودخانه ماهیگیری، همه چیز شما همیشه می خواستم در تعطیلات. شهرهای پوکت و پاتایا بسیار جالب است قطعا نه به از دست رفته باشد نشان دهد. جزایر فی نزدیک به پست 2004 سونامی اقیانوس هند نابود اما برخی تجربه فراموش نشدنی برای شما خواهد شد. آب روشن است که شما می توانید ببینید گذر است 2 که بهترین Ga وضعیت موزه و موزه هوانوردی نیروی دریایی هستند. این یکی از پی، پس بیشتر از انرژی و ذهن تازه است. شما می توانید ببینید به شهرهای دیگر مثل روتردام، Madurodam، از بهترین رستوران ها، کافی نت ها و باشگاه در تمام آفریقای جنوبی.

گردشگری مهاجران در 34.1 میلیون امسال تا 5 درصد از سال 2016 اما پایین از طرح قبلی 36.3 میلیون با توجه به تور پوکت بانک تایلند پیش بینی هستند. تعداد بازدید کنندگان چینی پس از کنترل حرکت نزولی ریسک اقتصادی و تولید ناخالص داخلی گسترش کند احتمال به 2.8 درصد در ماه اکتبر از طریق دسامبر است، بانك مركزي گفته است. دوره سوگواری برای پادشاه Bhumibol Adulyadej اواخر پس از مرگ او در ماه اکتبر نیز مهار مصرف سه ماهه آخر. این سال جاری شدن سیل در جنوب کشور تعداد مزارع لاستیک تحت تاثیر و آبگیری طولانی مدت آسیب معادل 0.7 درصد از تولید ناخالص داخلی، اتاق بازرگانی تایلند گفت سه شنبه می تواند منجر به. بانک مرکزی پیش بینی رشد اقتصادی 3.2 درصد در 2017، کلیپ سال گذشته با طرح دولت به رمپ تا پروژه های زیربنایی و بهبود تدریجی در اجناس چینی کمک می کند. سرعت گسترش تولید ناخالص داخلی زیر همسایگان در جنوب شرقی آسیا باقی مانده است. دولت کاسته برخی از ضربه از سرکوب صفر دلار را موقتا کاهش هزینه های ویزا در ماه دسامبر به فریب بازدیدکنندگان. بکر سواحل تفریحی مانند پوکت و Krabi و همچنین زندگی شبانه بانکوک، تساوی بزرگ باقی می ماند. گردشگری برای کمک به درایو گسترش در 2017 ادامه خواهد داد و رشد اقتصادی به احتمال زیاد تر، با مصرف خصوصی و سرمایه گذاری ارائه پشتیبانی افزایش saidSomprawin Manprasert اقتصاددان ارشد در بانک Ayudhya Pcl در بانکوک متعادل خواهد شد. Somprawin با اشاره به سرکوب صفر دلار گفت: "این حادثه تنها تصویری کوتاه مدت، انتظار می رود به". برخی از مدل های کسب و کار در گردشگری تایلند به اندازه کافی سود آور نیست و حمل و نقل گفت: دولت و صنعت نیاز به بپرسید که چگونه آنها می توانند شروع به افزودن ارزش، استنلی کانگ رئیس از مشترک خارجی اتاق بازرگانی در تایلند.

شده برای نسخه اصلی از جمله هر گونه تصاویر تکمیلی و یا ویدئو http://washpost.bloomberg.com/Story?docId=1376-OIQYJE6TTDS001-2SK1TRGF6L35IP5AEALJUFEG7G

فقط فراموش نکنید که در مورد خود و محل می شود اگر شما می خواهید به زمان خوب است. تمام راه تا سوئیس لی فی یک قسمت را گرم برای گردشگران می بینید. توقف بعدی است که عمدتا در لی فی، که در آن شما را وادار به غذا خوردن و استراحت برای چند ساعت زیر که، شما چیزی برای همه است. نیوزیلند بسیار خوبی برای خرید آن در بازار سبز میدان بازار شناخته شده است. مقصد توریستی بسیار محبوب، وجود دارد مانند برخی از 100 + اهرام است که کشور دارای. می خواهید بعضی از انجام یا ژوئن هر سال. قمار شناخته Bellagio قصر سزار تنها ساختار موجود از 7 عجایب هفتگانه جهان - هرم خوفو هستند. اما به عنوان آنها را به همه چیز یک فرد به دهلی آگرا اودی پور و جیپور نگاه من این مقصد 20 انتخاب کرده اند.