امواج ساخته شده این تابستان هنگامی که او بازی انفرادی در مسابقه مقابل دو بالای 50 بازیکن ژاپنی در تاج بین المللی مصرف آنها به 18.

ما خود را میزبان است و اعتماد ما را با برنامه ریزی تعطیلات رویایی شما در سرزمین لبخند. برنامه سفر خود را به ما بگویید و متخصص می خواهد در تماس تصویری: معرفی جوهر تایلند سفر به تایلند و فقط سواحل به دست جادویی و enthralling تجربه است. وب سایت مشاورین درست کار نکند ممکن است. چرا ما را انتخاب کنید: ما ارائه خدمات شخصی سفر برنامه ریزی را به رویاها و آرزوها تحقق یابد. از بانکوک: ما چه چرا بانکوک فقط مقصد حمل و نقل باید به متخصص تایلند راهنمای، برجسته شارلوت. بازديد به مزرعه ارکید، لذت بردن از ماساژ تایلندی دادوستد در بازارهای کوچک و آبراه تایلند با قایق سواری چیزهای دیگر محبوب برای تعطیلات تایلند انجام هستند. در عین حال در طول این زمان رفت و آمد می تواند ارائه تصویر متفاوت از تایلند و به طور کلی کمتر شلوغ است زمان از سال است. پیاده روی در امتداد بوفالو آهنگ شما را از طریق رنگارنگ H'Cong کارن و لیزا روستاهای کنند.

ترز OHara 28 کپنهاگ (UNLV) که قبلا شناخته شده به عنوان ترز Koelbaek دین تمام شده 23 در پول تور Symetra لیست این فصل با چهار 10s بالا. T-8. (r) جنیفر Ha 22 کلگری, آلبرتا (کنت دولت) ۱۳۷۹ فارغ از کنت دولت در سال 2015 beforeembarking تور Symetra سال بعد. پخش در حادثه ۱۱ و ساخته شده $5,976. مل رید / گتی عکس T-8. (r) رید مل، 29، Loughborough، انگلستان (n/a) کَش Two-time شرکت کننده برنده پنج بار در اجازه دارد. امواج این تابستان هنگامی که او فقط در مسابقه مقابل دو بالای 50 بازیکن ژاپنی در تاج بین المللی مصرف آنها به 18 بازی ساخته شده. 11. (r) ماریا Parra 18 Sotogrande اسپانیا (n/a) کارت LPGA را در تولد 19 او به دست آورده. دو بار در اجازه رشد و نمو تور، سری دسترسی در سال 2016 به دست آورد. T-12.

Http://www.golfweek.com/2016/12/05/lpga-q-school-grads-2017-cards/ شده برای نسخه اصلی از جمله هر گونه تصاویر تکمیلی و یا ویدئو

تایلند ارائه می دهد بزرگ خرید--از پر جنب و جوش بازار های خیابانی به مراکز بزرگ خرید. سفر "سرزمین لبخند" و شما یک کشور از تضاد را کشف کنید. تایلند سواحل بالا و استراحتگاه آن است که سخت است تصور کنید مقصد خانواده دوستانه از تایلند. گیم، نمایندگان در تمام مقصد های بزرگ در کشور است و نشان دهنده برخی از آژانس های مسافرتی محترم ترین در اروپا و دیگر نقاط جهان. پایتخت سابق این چرم گاومیش تاریخچه بهشت است. مواد مخدر ممکن است رفته است اما رنگ نشده و بازار ارائه انواع صنایع دستی محلی شگفت انگیز. پیاده روی در امتداد بوفالو آهنگ شما را از طریق رنگارنگ H'Cong کارن و لیزا روستاهای کنند. تایلند شگفت انگیزی، عرفانی بازدید کنندگان بین المللی را با فرصت دیدن قصر بزرگ، فیل سواری و تجربه به گرمی و شادی مردم تایلند beckons.