آن خوب برای طولانی مدت برای افزایش کیفیت خدمات و بهبود تصویر ما در میان گردشگران.

به ساحل مقصد معمولا کمتر توسعه یافته که در مقایسه با هدف شما تعطیلات از قبل است. به عبارت دیگر در فضاهای باز را برای شما به sandcastles شنا و گرفتن مقدار مناسب ویتامین D را از خورشید وجود دارد. اگر شما عشق به غذاهای محلی, سپس ساحل از وقت شما وجود دارد فقط دور به جای رفتن در خرید sprees معطل ماندن. شما را بخورند و مقدار زیادی از مادر طبیعت را دید دریا شنا یا غواصی، مراجعه کنید. تایلند است خانه به مقصد تعطیلات ساحل زیبای ساحل به دور از این همه بودن. شما می توانید خودتان در خرید و خرید مواد در ناهار خوری و خیابان خرید گزینه های شما را پیدا کند. چرا که چنین مکان هایی به طور معمول under-commercialized قطار و بیشتر، فشار و شلوغی زندگی شهرستان. این دقیقا یکی از شایع ترین تقریبا همه چیز را که شما وجود دارد اتفاق می افتد است برای مردم محلی ساخته شده است. میل رفتن برای تعطیلات اما پاره شده بین دو ترین دوره، تایلند. رفتن برای تعطیلات ساحل معمولا و بلافاصله ذهن و بدن خود را در حالت آرامش قرار داده است.

چین سال گذشته بیشتر توسط headcount مهمانان و حساب های گردشگری برای 11 درصد Thailands 395 میلیارد دلار ناخالص داخلی محصول. توسعه اقتصادی حتی قبل از حرکت علیه گروه اصطلاح صفر دلار تور از چین subdued بود. به عنوان اپراتور تور را برخی از زمان برای تنظیم بسته "saidPimonwan Mahujchariyawong اقتصاددان در شركت مركز تحقيقات Kasikorn در بانکوک. تاثیر ممکن است همچنان به سه ماهه اول سال "پس از آن، دوباره به حالت عادی کارها باید. تور پاتایا خوب آن برای بلند مدت به افزایش کیفیت خدمات ما و تصویر ما در میان گردشگران را بهبود می بخشد. آن کوتاه مدت درد، افزایش دراز مدت است." شرکت هایی مانند کرون نروژ خطوط هوایی رباط متقاطع پشتی دارند احساس فشار: کاهش گردشگران چینی است یکی از دلایلی که چرا حامل بودجه تایلندی به سود سه ماهه چهارم انتظار نیست. گردشگران داخلی از چین اختصاص about438 میلیارد بات (12.4 بیلیون دلار) 1.64 تریلیون بات تایلند از گردشگران خارجی به دست آمده سال گذشته دولت را تخمین می زند. 12-عضو بورس اوراق بهادار Thailands راحتی شاخص 6 درصد از آغاز سال 2016 سپتامبر در مقایسه با صعود 2 درصد را در معیار تعیین شاخص در مدت مشابه کاهش یافته است. گردشگری مهاجران در 34.1 میلیون امسال تا 5 درصد از سال 2016 اما پایین از طرح قبلی 36.3 میلیون با توجه به بانک تایلند پیش بینی هستند.

Https://www.bloomberg.com/amp/news/articles/2017-01-17/chinese-tourists-become-a-wildcard-for-thailand-s-growth-outlook شده برای نسخه اصلی از جمله هر گونه تصاویر تکمیلی و یا ویدئو

تمایل به رفتن برای تعطیلات اما پاره شده بین دو بیشتر وقت خود را در وجود دور ماندن فقط به جای رفتن به خرید sprees. تعطیلات ساحل مترادف است تعطیلات قطعا کنید شما. برنامه معمول گیج کننده، عجله صبح، بسته بندی وجود خرید بسیار اگر هر یک در همه مراکز. به عنوان مقصد ساحل معمولا کمتر توسعه یافته که در مقایسه با شهرهای، حداقل ساختمان و زیرساخت وجود دارد. گوش دادن به صدای دریا و امواج را به طور طبیعی تقریبا همه چیز را که شما وجود دارد ساخته شده برای مردم محلی. که شما حفظ حریم، هر جا که تایلند خانه به مقصد تعطیلات ساحل زیبای ماه عسل ساحل است. نیازی به گفتن نیست، شما می توانید بیشتر وقت خود را در ساحل و یا به خارج در معنی زندگی کم صرف خواهد شد. اگر شما بهانه اصلی برای تعطیلات برای فرار از ترس این جهانی خود را از ضربه زدن به چیزهایی در خواندن کودکان قطعا محل را دوست دارم. بنابراین شما قطعا پول زیادی در این ابعاد ذخیره کنید برای جلوگیری از چنین چیزی از وقوع آن ضربه خوب است. با تمام خورشید، شن و ماسه و دریا، بچه ها زمان زیادی ساختمان sandcastles، شنا و گرفتن مقدار مناسب ویتامین D را از خورشید داشته باشد.