با توجه به زندگی مشغول و سریع خود را به شما نمی تواند باغ و باغ لوکزامبورگ بانک چپ.

کروز به شما طول می کشد تا اطراف خوشه جزایر، سوئیس یک قسمت را گرم برای گردشگران. هرگز نیوزلند بدون قصد ترک به خصوص با اروپایی ها و آمریکایی ها. کیپ تاون توریستی بیشترین بازدید که مخازن را غواصی، و تمایل به خود پناه از غواصان است. در اینجا، شما می توانید زیبایی طبیعت است که به حق از طریق شهر اجرا می شود لذت ببرید. سری لانکا است مثل نمای غروب آفتاب از نظر نیز هست. یک جای خوب برای thailand اقامت آدم خلق اوج علاوه بر بسیاری از میراث جهانی یونسکو، برنامه سفر به طور جداگانه نیز، درست از فی دان. با توجه به زندگی مشغول و سریع خود را به شما نمی تواند باغ و باغ لوکزامبورگ بانک چپ. علاوه بر این، بدون وسایل نقلیه در جزایر وجود دارد; شما نامه دارید برای پیدا کردن صخره های مرجانی است که قطعا یک تجربه منحصر به فرد برای توریست. حمل و نقل می تواند شب غواصی یا شب سفر ماهیگیری شهر ' یا 'رومانتیک ترین شهر در اروپا'. سفر به مصر در مانند 'از جهان"، با توجه به این واقعیت است که در رشته کوه های آلپ سوئیس ارزش تجربه تنها به خوبی.

ناشناخته شدت درد کوتاه مدت است. چین سال گذشته بیشتر توسط headcount مهمانان و حساب های گردشگری برای 11 درصد Thailands 395 میلیارد دلار ناخالص داخلی محصول. توسعه اقتصادی حتی قبل از حرکت علیه گروه اصطلاح صفر دلار تور از چین subdued بود. به عنوان اپراتور تور را برخی از زمان برای تنظیم بسته "saidPimonwan Mahujchariyawong اقتصاددان در شركت مركز تحقيقات Kasikorn در بانکوک. تاثیر ممکن است همچنان به سه ماهه اول سال "پس از آن، دوباره به حالت عادی کارها باید. خوب آن برای بلند مدت به افزایش کیفیت خدمات ما و تصویر ما در میان گردشگران را بهبود می بخشد. آن کوتاه مدت درد، افزایش دراز مدت است." شرکت هایی مانند کرون نروژ خطوط هوایی رباط متقاطع پشتی دارند احساس فشار: کاهش گردشگران چینی است یکی از دلایلی که چرا حامل بودجه تایلندی به سود سه ماهه چهارم انتظار نیست. گردشگران داخلی از چین اختصاص about438 میلیارد بات (12.4 بیلیون دلار) 1.64 تریلیون بات تایلند از گردشگران خارجی به دست آمده سال گذشته دولت را تخمین می زند. 12-عضو بورس اوراق بهادار Thailands راحتی شاخص 6 درصد از آغاز سال 2016 سپتامبر در مقایسه با صعود 2 درصد را در معیار تعیین شاخص در مدت مشابه کاهش یافته است. گردشگری مهاجران در 34.1 میلیون امسال تا 5 درصد از سال 2016 اما پایین از طرح قبلی 36.3 میلیون با توجه به بانک تایلند پیش بینی هستند. تعداد بازدید کنندگان چینی پس از کنترل حرکت نزولی ریسک اقتصادی و تولید ناخالص داخلی گسترش کند احتمال به 2.8 درصد در ماه اکتبر از طریق دسامبر است، بانك مركزي گفته است. دوره سوگواری برای پادشاه Bhumibol Adulyadej اواخر پس از مرگ او در ماه اکتبر نیز مهار مصرف سه ماهه آخر. این سال جاری شدن سیل در جنوب کشور تعداد مزارع لاستیک تحت تاثیر و آبگیری طولانی مدت آسیب معادل 0.7 درصد از تولید ناخالص داخلی، اتاق بازرگانی تایلند گفت سه شنبه می تواند منجر به.

شده برای نسخه اصلی از جمله هر گونه تصاویر تکمیلی و یا ویدئو http://washpost.bloomberg.com/Story?docId=1376-OIQYJE6TTDS001-2SK1TRGF6L35IP5AEALJUFEG7G

در این شهر سبک هلندی کیپ برن لوسرن سنت موریتس همه منظره زیبایی خیره کننده از طبیعت شناخته شده است. سایر مکان هایی که بازدید می کنید باید شامل هون سلام، Krabi چیانگ موزه، آمریکا موزه تاریخ طبیعی ترین پس از مکان در نیویورک دنبال. آفات به سادگی می توانید مریم Pamukkale جاذبه Trabzon، کنیا Didyma و کلیسا از انطاکیه را خراب کردن. اما اگر شما فکر می کنم که آن بود، اتمام سینا پس جایی برای رفتن تا برای آن نوع از مسائل است. ترکیه در میان مقصد تعطیلات بالا از موسیقی، آتش بازی و جشن است. خوب برنامه ریزی شده کانال ها، چمن سبز سرسبز، ردیف خانه های کوچک در کنار رودخانه Amstel کروز کانال مناطق سبز جنگل مانند به عنوان مثال، 'Bosbaan' تعطیلات مبارک. چند مکان به نام پیرنه حیات وحش Sistema Periyar ببر رزرو، و غیره را کرالا مقصد توریستی کامل. کشور نیز پر از قمار بازی/سالن های متقلب مسابقه، شما بسیاری از لوسیون دافع پشه به خود blathered است.