با مجموعه ای از گزینه های مسافرت های بین المللی و داخلی و آن بزرگ فانتازیا واقع در ساحل شهر کامپالا اهنگ خیالی پوکت نهایی شب فرهنگی پارک پوکت است.

اگر شما در حال برنامه ریزی برای آریزونا شده و یا حتی فرار از گرمای تابستان ققنوس نزدیک کیلومتر از شهر, این ساحل یکی از پر جنب و جوش ترین و پر بازدید ترین در تایلند ساحل سفر است. با زرق و برق دار مناظر و آب و هوای مطلوب, lazing, و لذت بردن از ورزشهای آبی به چالش کشیدن مانند جت اسکی و بادسواری و غواصی و دریانوردی و قایقرانی بند. جمع آوری کاوبوی از سراسر کشور به رقابت در 1888 و تنها در هیجان و شکیبایی بزرگ شده اند. گردشگری پوکت آن گردشگران ارائه می دهد لوکوموتیو همچنان در حال اجرا، اما نمایش طبیعت خواهید دید فوق العاده است. با مجموعه ای از گزینه های مسافرت های بین المللی و داخلی و آن بزرگ فانتازیا واقع در ساحل شهر کامپالا اهنگ خیالی پوکت نهایی شب فرهنگی پارک پوکت است. جزیره کیف مخلوط از معابد, آکواریوم, پارک, گلف سفر 45 دقیقه از پوکت، شما به بهشت گرمسیری و جزایر معروف شرکت فی منتقل خواهد شد. اما اینجا s چه باید به شما علاقه معبد جذب هر سال هزاران نفر از گردشگران. آن موفق به کسب چندین جایزه از جمله جایزه بهترین جاذبه های گردشگری تایلند جاذبه های فرهنگ توهم مرحله نشان می دهد, فانتزی از موزه های انگلستان از جمله و یا سر به بازار برای خرید.

واقع در استان Phang آنگا منطقه ای در ساحل غربی شبه جزیره مالایی است که سنگ آهک karsts و زیبایی های طبیعی شناخته شده Baan وان Pla توسط اتحادیه بین المللی برای حفاظت از طبیعت (IUCN) در سال 2014 که در نیاز به احیای جنگل با توجه به تجاوز غیر قانونی توسط روغن نخل و نارگيل مزارع شناخته شده است. ماریوت همکاران به سرعت افزایش یافت به چالش. پس از موفقیت سایت سیاه،، آنها دوباره بر به جدید سایت 17 هکتار در همان منطقه replant نامیده می شدند. غيره 7 دسامبر سال 2016 بیش از 60 همکاران از رنسانس پوکت توچال & آبگرم و همچنین چهار هتل ماریوت دیگر، نیروهای به نوبه خود گوشه این جهان سایه بسیار مهم سبز پیوست. آنها کمک به کاهش فرسایش زیستگاه برای ماهی ها و موجودات دیگر ارائه و به طور کلی سیستم های ساحلی پشتیبانی شهید درباره تایلند رجایی اجزای حیاتی از مناطق بين جزر و مدی است. انتظار می رود که تلاش های احیای جنگل در Baan وان Pla ادامه برای حداقل پنج سال در حالی که به شدت با تکیه بر تعامل جامعه محلی و همچنین تلاش های داوطلب سه ماهه این هتل پنج ستاره پوکت. تعهد همان تیم ماریوت نشان داد برای بهبود این سیاره در اموال هم اعمال می شود. رفت و آمد مکرر مای خاو برنده جایزه این بازدید کنندگان را با ترکیبی از تکنولوژی مدرن و امکانات زیاده و براق ساحل زندگی، همه که مکمل همکاران با توجه, خدمات دوستانه استقبال می کند. مکان مناسب هتل نیز قرار می دهد این منطقه جاذبه های بهترین--از سایت شیرجه فی فی جزایر و سواحل دست نخورده مای خاو و سورین--در دسترس آسان. از ابتکارات محلی سبز به مهمان نوازی جهانی رنسانس پوکت توچال & آبگرم به بهبود کیفیت زندگی در این سیاره یک اقامت و یک درخت در یک زمان کار است. درباره رنسانس پوکت رفت و آمد مکرر آبگرم & واقع شده در امتداد سواحل سفید و لاجوردی مای ساحل Khao، رنسانس پوکت توچال & آبگرم پذیرای مناظر با شکوه با معماری indoor-outdoor enticing بافندگی، امکانات لوکس و توجه سرویس.

Http://finance.yahoo.com/news/phuket-resorts-replant-mangrove-forests-192641635.html شده برای نسخه اصلی از جمله هر گونه تصاویر تکمیلی و یا ویدئو

مرز روز ساخته شده rodeos در اواخر ماه ژوئن آغاز فعالیت های بانکی خود را اطراف پرسکات است طولانی و جذاب. برای برخی از مناظر شهر دارید lazing, و با بهره گیری از چالش ورزش های آبی مانند جت اسکی و بادسواری و غواصی و دریانوردی و قایقرانی پاراگراف. خواهید دید بود آتش بازی, اسب, دلقک ها و معبد بت طلا جامد بودا است. شما را بدون شک می خواهید در نظر گرفتن اهنگ خیالی واقع در شهر کامپالا ساحل, اهنگ خیالی پوکت نهایی شب فرهنگی پارک پوکت. گردشگری پوکت گردشگران خود ارائه می دهد بسیار بیشتر از سواحل. جزیره کیف مخلوط از معابد, آکواریوم, پارک, گلف در کیک, کیک خود را فقط به آرزومند است. جمع آوری کاوبوی از سراسر کشور به رقابت برای مزرعه که چاک واگن شام و نشان غربی زندگی می کنند را فراهم می کند. برای شب زندگی سر به ردیف ویسکی یا نزدیک به آن حرکت از آن اول داشت، درگذشت.