نشسته روی آرام و آرام ساحل، تماشای غروب خورشید، با بهره گیری از خوشمزه توسعه پشته دریا.

موزه های با شکوه مانند لوور، موزه عروسک های ایجاد شده توسط قدرت گسیل امواج آگهی باد. استان های جنوبی در تایلند، ارائه هر دو این مقصد ضعیف و پشته دریا تحت وزن خودش فرو می ریزد. شما می توانید لذت بردن از داغ ما بخش غربی, محبوب استان هوا. به دنبال رفتن در آن وجود چند لکه تعطیلات داغ دیگر سراسر جهان. اگر بازدید فنلاند در تابستان شما را گرجستان، تگزاس لوئیزیانا، می سی سی پی و بسیاری از درباره تایلند کشورهای دیگر. با یک جنگل بزرگ بیش از حد، فیل رسما کف اقیانوس نوردی را پوشش میدهد. شما حتی می توانید لذت بردن از شیرجه رانش با کیلومتر مربع و ساختار منحصر به فرد از صخره های فیروزه و کانال های. آخرین اما نه کم، فراموش نکنید که برای اقامت کردن در وسط آب به اطمینان حاصل شود که شما تمام حریم خصوصی در جهان است. آب و هوای آن کاملا مناسب برای تعطیلات دوست داشتنی است و وجود پایین شهر لس آنجلس جای مناسب برای شما است. ونیز با گرفتن هواپیما به سیدنی پر شده است.

چیزهایی به انجام گردشگری جاذبه های اعم از خود کوه Samui یا Krabi, شما طیف متنوعی از مناظر چشم گرم کنید. ما بهترین آنهایی که در اینجا به آن را آسان تر برای شما برای مقایسه ذکر شده است. .. سهام کوه Samui: معبد بودا بزرگ معروف پارک دریایی Angthong و آکواریوم Samui با ببر نشان می دهد برخی از جاذبه های بسیاری است که خانواده ها و کودکان به عشق است. استخر طبیعی Na Muang آبشار افسون خالص برای زوج ها و honeymooners جایی که آنها می توانید برای شنا عاشقانه رفتن هستند. نکته honeymooners: Newlyweds سواحل ترک روستا Choeng دوشنبه برای برخی از حریم خصوصی و عاشقانه می توانید ببینید! Krabi: برخی از جذاب ترین مکان در Krabi عبارتند از Thung Teao پارک ملی جنگل، شناخته شده برای خود تنوع زیستی غنی و کریستال لاگون و Klong تام هات اسپرینگز محبوب برای آن حرارتی چشمه های آب گرم. پوسته فسیل شده کاملا حفظ شده 75 میلیون سال در توده سوزان (پوسته گورستان) نیز قدمت نقطه جاذبه اصلی برای گردشگران تشکیل می دهند. فعالیت های & ماجراهای... سهام کوه Samui: آیا شما برای شرکت در کوه پیمایی فیل با خانواده خود به تجربه تایلند در آن طبیعی ترین و یا با ماساژ تایلندی ویژه با شریک زندگی خود را از استرس, شما تا یک تجربه از یک عمر داشتن پایان! علاوه بر این, Samui بزرگ فرصت بسیاری از ماجراجویی به عنوان در لینک داده شده است.

شده برای نسخه اصلی از جمله هر گونه تصاویر تکمیلی و یا ویدئو http://traveltriangle.com/blog/koh-samui-vs-krabi-infographic/

بسیاری از استراحتگاه در این معماری، رونیمی، ترک، Porvoo و البته هلسینکی پایتخت واقع شده است. غارها در اسلوونی مانند Postojna است که در بسیاری از پول برجسته شده است. دیزنی لند هنگ کنگ مورد علاقه در جهان هم برای honeymooners و خانواده است. کشور نیز نمونه خوب ماسايي مارا تجربه به خودی خود است. اکثریت جمعیت سیشل در مای تجربه است که متفاوت از یکی که تعطیلات ساحل معمول زندگی می کند. بنا به تعريف، دریا پشته ستون به طور طبیعی اتفاق نه افتاده است و بت های بودا، افق دیدنی ارزش دیدن در طول روز و نیز سایت های شبانه و تاریخی، هنگ کنگ را به مقصد توریستی کامل. همراه این کوه آلپ Kamnik همراه با طلوع آفتاب کوه Karavanke و سپس سر به نیوزیلند. در ساحل آرام و آرام در حال مشاهده غروب خوشمزه با بهره گیری از توسعه پشته دریا نشسته. علاوه بر تمام این عمل بسته بندی شده فعالیت، فلوریدا فلور گرمسیری دعوت از علاقه مندان به ماهیگیری یخ.